Анкета
Алгоритм підписання договору для Релігійних організацій з 16.04.2024

Алгоритм підписання договору для Бюджетних організацій з 16.04.2024

Алгоритм підписання договору ТКЕ та ОСББ з 16.04.2024

“Порядок укладання договору” для бюджетних установ та організацій

Порядок оформлення обсягів для ОСББ

Загальний порядок укладення договорів (крім бюджетних установ і організацій)
1. Споживач може ознайомитися з проектами примірних договорів (за відповідними категоріями), що розміщені на офіційному сайті Компанії.
2. У разі прийняття рішення щодо укладання договору постачання природного газу з Компанією Споживач надає на електронну адресу Компанії лист-звернення про укладання договору купівлі-продажу природного газу (оригінал звернення направляється поштовим зв’язком) із зазначенням мети використання природного газу (власні потреби, виробництво теплової/електричної енергії, промислова сировина тощо), періоду закупівлі природного газу, обсягу закупівлі (з помісячною розбивкою), контактна особа тощо. Крім того, необхідно заповнити файл «Додаток Анкета та перелік документів», який знаходиться за посиланням (https://naftogaztrading.com.ua/documents/examples) з переліком документів (формат Excel з відповідним вкладенням) для укладання Договору постачання природного газу, які необхідно, обов’язково надіслати на електрону пошту менеджера (ФІО, телефон, електрону пошту) з яким Ви будете спілкуватись. 3. Після отримання повного пакету документів, у випадку відсутності зауважень, працівниками Компанії буде підготовлено договір постачання природного газу, який буде надіслано Споживачу в електронних сервісах «Вчасно» або «МEDOC» для підписання.
У випадку відсутності можливості у Споживача використовувати електронні сервіси для підписання документів, примірник договору буде відправлено на електронну пошту в форматі .pdf для роздрукування та оформлення належним чином (підпис, печатка) у двох екземплярах, які разом із оригіналом листа звернення, документами наведеними у переліку, розміщеному за посиланням (https://naftogaztrading.com.ua/documents/examples) направляються Укрпоштою або Новою поштою на адресу Компанії, а саме:
- м. Київ, вул. Шолуденко, 1.
Отримувач ТОВ «Газопостачальна компанія
«Нафтогаз Трейдинг»
Примітка: підписант (керівник/довірена особа) має особисто підписати договори. Документи із факсимільним підписом в роботу не приймаються.
Споживач може отримати консультації стосовно порядку оформлення договорів за телефонами відповідальних осіб. Менеджер, відповідальний за укладання договору, після отримання договору та пакета документів опрацьовує їх. У разі відсутності зауважень, договір підписується підписання з боку Компанії, йому присвоюється номер і дату (споживач може надати свій номер договору), заносяться реквізити договору в електронну базу Компанії, один екземпляр договору повертає споживачу.
4. Зміни до укладених договорів оформлюються додатковими угодами, якщо це передбачено умовами договору. Порядок роботи з додатковими угодами (отримання, узгодження, підписання тощо) відповідає порядку роботи з договорами.